Lucie Kovandová (27 let)
Česká Miss World 2013, modelka

Bulvární status: Roku 2013 získala titul Česká Miss World. Dva roky poté se proslavila tím, že přespala v bytě Jaromíra Jágra. Autor: veš


Lucie Kovandová

Lucie Kovandová Herminapress

Jágrova nocležnice si chválí novou, dobře placenou práci. Před hokejkami dala Kovandová přednost závodníkům

Modeling pověsila Lucie Kovandová (27) na hřebíček. Jedna z nejobsazovanějších modelek spodního prádla poslední doby tvrdí, že v dnešní době není jednoduché konkurovat mladším a dravějším kolegyním, a tak se rozhodla zabrousit do zcela jiného oboru.

„Soutěže Miss vytvářejí stále nové slečny a kvůli této konkurenci v Čechách nebylo příliš práce,” krčila rameny modelka. Česká Miss World 2013 od ledna funguje v týmu dívek, které zdobí závody Formule E po celém světě. „Je to jiná práce než v modelingu. Dělám koordinátorku a mám na starost různé věci, dohlížím na to, aby někteří lidé byli na svém místě, vyzvedávám hosty na letišti, je to sled nejrůznějších činností. Moc mě baví, jak je tahle práce stále jiná, poznávám stále nové země, to mě baví víc,” řekla Kovandová a dodala: „Tohle je lépe placené než práce v Česku."

A není krásná Moravanka atakovaná mlsnými jezdci Formule? „Se závodníky se moc nedostanu do styku. Jsem tam v kontaktu s hosty, většinou ale přijíždějí starší pánové s manželkami, takže mi nic nehrozí,” smála se Lucka.

Nežárlí na Kovandovou její partner Vítek Juráček, který musel přetrpět její mediální skandál? „Příteli trošku vadí, že se moc nevidíme, ale zároveň moji práci respektuje.”

Kovandové v nové práci právě skončila sezóna a další závody ji čekají až v říjnu, kdy se chystá do Hong Kongu. Mezitím si hodlá užít prázdniny, a tak vyráží s přítelem a ještě jedním párem autem na dovolenou do Chorvatska. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků