Lucie Kovandová (27 let)
Česká Miss World 2013, modelka

Bulvární status: Roku 2013 získala titul Česká Miss World. Dva roky poté se proslavila tím, že přespala v bytě Jaromíra Jágra. Autor: veš


Lucka Kovandová se už přes skandál s hokejistou přenesla. Na snímku s Anetou Vignerovou

Lucka Kovandová se už přes skandál s hokejistou přenesla. Na snímku s Anetou Vignerovou Foto: OBagCZ

Co si Jágrova nocležnice Kovandová myslí o hokejistově přítelkyni Kopřivové? Z její reakce budete překvapení

Když se někde objeví jméno Lucie Kovandová (27), už jen málokdo si jeho nositelku spojí s titulem Česká Miss World, který v roce 2013 získala, ale vybaví si ji spíše v souvislosti s přespáním u Jaromíra Jágra (49). Rodačka z Dolních Kounic přitom s hokejistou prý už není v kontaktu.

A jak modelka hodnotí Jaromírovu současnou partnerku Veroniku Kopřivovou (30)? „Veroniku osobně neznám, jen vím, že to byla finalistka České Miss. Jako pár se mi moc líbí, myslím si, že si našel hezkou slečnu. Pokud jim to spolu funguje, tak je to jen dobře,” přeje hodně štěstí páru Kovandová, se kterou jsme se v Praze setkali, když vyrazila s kamarádkou Anetou Vignerovou na šlapadla na Vltavu.

Lucii se noc strávená v Jaromírově pražském bytě dodnes často předhazuje. Nenarušuje tento šrám náhodou její vztah s dlouholetým přítelem Vítkem Juráčkem? „Jsme spolu a jsme v pohodě. Nedá se ale říct, že by to nějak posílilo náš vztah,” říká Kovandová, která s Juráčkem měla roční pauzu. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků