Lucie Kovandová (27 let)
Česká Miss World 2013, modelka

Bulvární status: Roku 2013 získala titul Česká Miss World. Dva roky poté se proslavila tím, že přespala v bytě Jaromíra Jágra. Autor: veš


Lucie Kovandová

Lucie Kovandová Foto: Nikola Bílková/Miss Face

Už víte, proč z ní byl hotový Jaromír Jágr? Miss Kovandová dráždí těmito sexy snímky nahoře bez

Krásná Česká Miss World Lucie Kovandová (27) předvedla své vnady nahoře bez. Ňadra si jen lehce zakryla svýma rukama. Lucie si užívá na týdenním soustředění s finalistkami soutěže Miss Face v Bulharsku, kde funguje jako jejich poradkyně a předává jim zkušenosti ze svého missího života.

Už je jasné, čím Lucie okouzlila nejlepšího českého hokejistu historie Jaromíra Jágra. Jen málokterý muž by nepadl z tohoto dokonalého tělíčka a nádherné tváře do kolen. Bohužel pro Jaromíra a vlastně všechny, kteří mají rádi Lucii, krásná modelka stále chodí se svým chlapcem Víťou.

Lucie se na dovolených nikdy neopaluje nahoře bez a nyní to dokazuje i na fotografiích. Čokoládové tělíčko doplňují úplně bílé vnady. Pánové se můžou těšit, co krásná Lucie ukáže příště. A bohužel o moc více toho už asi neodhalí. "Úplně nahá bych zřejmě nefotila. Na to jsem příliš stydlivá," dodala Kovandová. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků