Lucie Bílá (55 let)
zpěvačka

Bulvární status: Dala to zase dohromady se svým strážným andělem. Autor: ac


Lucie Bílá Super.cz

Lucie Bílá mění image! Žádné obří drdoly a černá barva: Některých starších fotek se děsím, uvedla

Zpěvačka Lucie Bílá (55) prochází velkou proměnou. Pryč jsou obří drdoly, výrazné šperky a černočerné outfity. Lucie mění image a vypadá skvěle. V novém ležérním looku působí neuvěřitelně mladistvě.

"Přišlo to. Necítím se najednou dobře v černé barvě, to je u mě nevídané. Teď už jsou v mém šatníku i jiné barvy. Nejen černá a bílá," řekla Super.cz Lucie.

Nosí ležérně rozpuštěné vlasy a pryč je i tvrdé líčení. "Cítím se dobře takhle. Mám ráda pánský styl, ale cítím se lépe, když vlasy nejsou stažené, zatížené. Mám ráda lehký make-up. Mám ráda, když jsou věci přirozený, abych se cítila svobodně. Některých starších fotek se děsím. Říkám si, to jsem fakt já?" ptá se zpěvačka.

Postavu si v lockdownu udržela skvěle. Lucie Bílá prozradila svůj recept na tohle tělo!

Našla tým lidí, který jí se změnou pomohl. "Zatoužila jsem po změně a našla jsem si lidi, kterým jsem řekla, pojďte to změnit. Vyházejte z mého šatníku, co tam nepatří, jděte na to tvrdě. Spojila jsem se s lidmi, kteří tomu rozumí. Móda není zrovna můj koníček To je jako tancování. Kdybych uměla tančit, tak už to dávno dělám. Mě ale zase baví jiné věci," dodala Bílá. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků