Lucie Benešová (47 let)
herečka

Bulvární status: Září v seriálech a stará se o velmi početnou rodinu. Autor: veš


Poznáte tuhle okouzlující mladou dívku?

Poznáte tuhle okouzlující mladou dívku? Foto: Archiv Super.cz

Poznáte tuhle něžnou blondýnku? Chtěla být modelkou a má charizmatického muže a kupu dětí

Z něžné čtrnáctileté slečny vyrostla neméně krásná zralá žena, která doteď ohromuje muže svou krásou a dlouhými blond vlasy. Byla vdaná za kudrnáče Matěje z pohádky Nesmrtelná teta, kterému povila syna Luciána, a s druhým mužem, také hercem, má Štěpána, Sáru a Laru. Poznali jste?

Herečka Lucie Benešová (47) se narodila 18. srpna 1974 v Praze. Odmalička byla velmi nadaná, takže bylo jasné, jakým směrem se budou její profesní kroky ubírat. Na kontě má několik filmů i seriálů, zahrála si také v divadle. Jen namátkou jmenujme filmy Vekslák aneb staré zlaté časy, Sametoví vrazi nebo Bobule, kde se objevila v roli náruživé vinařky.

Co se seriálů týče, každý si ji jistě pamatuje z Horákových, objevila se v Ordinaci v růžové zahradě, v On je žena a příležitost dostala také v připravovaném Gymplu s (r)učením omezeným, kde si zahraje přísnou učitelku matematiky a fyziky, která se ráda předvádí v dráždivém prádélku.

Lucie Benešová je podruhé vdaná. Z manželství s Filipem Blažkem (48) má syna Luciána, s druhým mužem Tomášem Matonohou (51) má syna Štěpána, dceru Sáru, kterou si osvojili, a nedávno se jim narodila dcera Lara. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků