Livie Kuchařová (29 let)
zpěvačka

Bulvární status: Ségra Miss World 2006 překvapuje svou krásou. Autor: daz


Táňa Kuchařová

Tohle je nejsvůdnější kalendář roku: Taťána Kuchařová na fotkách, ze kterých vám bude pěkně horko

Taťána Kuchařová (33) dnes pokřtí svůj další kalendář, který je označován za českou obdobu proslulého kalendáře Pirelli. Super.cz získal fotografie z kalendáře a přesvědčíte se sami, že Kuchařová jednoznačně válcuje všechny své kolegyně, které kdy kalendář nafotily. Je svůdná jako nikdy předtím.

Miss World nafotila kalendář s předním slovenským fotografem Matúšem Tóthem ve Slovinském národním parku v Polsku poblíž městečka Leba. Místo díky pohyblivým písečným dunám a mrtvému lesu připomíná pouštní krajinu. Taťána předvede své vnady zakryté jen pažemi, dokonalé křivky zase odhalí v různých plavkách čí sexy prádélku.

Taťáně kalendář dnes večer pokřtí herec Viktor Preiss. Během večera vystoupí i modelčini nejbližší - její sestra, začínající zpěvačka Livie Kuchařová (29), a její partner Ondřej Brzobohatý (38), Výtěžek z dražby kalendáře a fotografií půjde ve prospěch Tániny nadace Krása pomoci, konkrétně na projekty Kontaktní místa, Dobrovolnictví v domácnostech seniorů a Terénní práce o.p.s. Krása pomoci. 

Překvapilo vás spojení Taťány a Ondřeje? A myslíte, že jim vztah vydrží?

Gabriela Wolfová , Super.cz


Profilový článek