Lisa Appleton (52 let)
mamina z reality show

Bulvární status: V celé historii Big Brothera se snad nic horšího neobjevilo. Autor: ac


Lisa Appleton je sice zoufalá, ale není to žádná prostitutka.

Lisa Appleton je sice zoufalá, ale není to žádná prostitutka. Profimedia.cz

Rozverné televizní mamině (49) při cvičení na pláži vypadlo ňadro: Právem vzbuzuje dojem, že je na prodej

Snad nejkontroverznější účastnice britského Big Brothera se rozhodla své plnoštíhlé tělo vyvézt mimo evropský kontinent. V USA se však Lisa Appleton (52) setkala s nepříjemným zjištěním. V baru byla považována za prostitutku.

Nechvalně proslulou maminu už omrzely španělské pláže a vydala se dělat ostudu dále do světa. Ve Spojených státech na ni ovšem nikdo s otevřenou náručí nečekal. Lisa zamířila na pláž, kde se věnovala cvičení. Když nikoho nezaujala, přitlačila na pilu a ukázala prso, které jí jakoby omylem vypadlo z bikin.

Čtyřicátnice se zálibou v lascivnostech všeho druhu se pak nemohla divit, když se v baru setkala s velkorysou nabídkou. I když jí bylo za sex údajně nabídnuto závratných 10 tisíc liber (293 tisíc českých korun), tento kšeft nepřijala. Lisa přece není žádná prostitutka.

„Samozřejmě jsem odmítla. Bylo to jako z nějakého filmu. S tímhle si není radno zahrávat. Nikdy nevíte, jak to může dopadnout. Mohla bych skončit ve špatných rukou jako sexuální otrokyně,“ svěřila se účastnice Big Brothera s nepříjemným zážitkem.

„I když jsem byla finančně na dně, prostitutku bych nikdy nedělala. Mám své hranice. Jsem sice rebelka, mám ráda sexy oblečení a někomu můžu připadat zoufalá, ale tohle bych neudělala. To už bych se taky nemusela nikdy vrátit,“ dodala britská celebrita, která si naštěstí svým prozíravým přístupem zachránila krk. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků