Linda Vojtová (37 let)
topmodelka

Bulvární status: V poslední době se čím dál častěji vrací do Prahy. Po 14 letech se rozešla s přítelem a už má za něj náhradu. Autor: jc


Linda Vojtová měla s dědečkem Vadimem Petrovem krásný vztah.

Linda Vojtová měla s dědečkem Vadimem Petrovem krásný vztah. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Linda Vojtová je těhotná: Zesnulému dědečkovi poslala vzkaz i za očekávané dítě

Topmodelka Linda Vojtová (37) se nemohla zúčastnit pátečního rozloučení s dědečkem, slavným skladatelem Vadimem Petrovem. Linda žije v New Yorku, odkud jsou teď cesty velmi komplikované. To ale nebyl hlavní důvod. Linda je těhotná, čeká první dítě.

Modelka je podle informací Super.cz ve čtvrtém měsíci těhotenství, a rodina jí proto v podstatě zakázala přiletět a podstupovat dlouhou a náročnou cestu.

Že je těhotná, lze vyčíst také na věnci, který poslala a podepsala i za očekávané dítě, chlapečka. „Nikdy nezapomeneme. Linda, Josh a nenarozený pravnouček,“ stojí na stuze.

Poslední rozloučení s Vadimem Petrovem

Super.cz

S dědečkem měla Linda krásný vztah a velmi ho podporovala a zapojovala se do šíření jeho tvorby. Toho si Petrov velice cenil. „Nejvíc mě těší, že moje děti a moje vnučka mají obrovský morální kredit. Že umějí svým předkům vrátit to, co dostali. To je ohromné a z toho se nesmírně těším,“ řekl skladatel Super.cz v roce 2015 před jedním z pražských galakoncertů, které Linda spolu s maminkou Taťánou organizovaly.

Partnerem Vojtové je finančník Joshua Sason, s nímž se před rokem zasnoubila

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků