Linda Vojtová (37 let)
topmodelka

Bulvární status: V poslední době se čím dál častěji vrací do Prahy. Po 14 letech se rozešla s přítelem a už má za něj náhradu. Autor: jc


Známé krásky odhalovaly své přednosti na sociální síti...

Známé krásky odhalovaly své přednosti na sociální síti... Foto: Super.cz/Herminapress, archiv I. Kubelkové a M. Ochotské

Vnadná Kubelková, sexy Ochotská i žhavá Perkausová: Tyhle krásky se na sociální síti zvěčňovaly nahoře bez

Známé dámy, kterým nechybí půvab a pyšní se krásnou postavou a svůdnými křivkami, se celý rok na sociálních sítích chlubily fotkami v plavkách.

A i ty někdy sundaly a vystavily se před objektivem fotoaparátu úplně nahé, nebo nahoře bez! Samozřejmě se nechaly zvěčnit tak, aby intimní partie cudně zakryly rukama nebo jinou částí těla, aby nevypadaly lacině a nebyla jejich fotka smazána jako nevhodná.

I tak se ale bylo na co dívat a na odhalené krásky byla radost pohledět! Snímky z dovolené se chlubily atraktivní Iva Kubelková (45), bývalá moderátorka Televizních novin Michaela Ochotská (37), misska Lucie Kovandová (29) i moderátorka Eva Perkausová (28).

Stud je cizím slovem i pro herečku Báru Mottlovou (36) a své tělíčko hrdě vystavovaly i topmodelka Linda Vojtová (37) či bývalá královna krásy Helena Houdová (42). Na žhavé snímky celebrit ze sociálních sítí se podívejte v naší galerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků