Lily Allen (36 let)
zpěvačka

Bulvární status: Divoká zpěvačka, která občas zapomíná na své dvě malé děti, se znovu vdala. Autor: kj


Tyto hvězdy ukázaly více, než měly v plánu.

Tyto hvězdy ukázaly více, než měly v plánu. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Tohle neměl nikdo vidět: 7 celebrit, které nechtěně odhalily ňadra

Světový šoubyznys je plný úspěšných žen, které vnady odhalují na počkání. Mnohem zajímavější jsou ovšem snímky skutečných celebrit, jejichž intimní partie byly odhaleny neplánovaně.

V současné době jsou oblíbené šaty, pod něž není vhodné nosit podprsenku, což se ovšem může jejich nositelkám vymstít. Fotografové tak v nestřeženém okamžiku ukořistili ňadro Margot Robbie (31) či Jennifer Lawrence (31). V případě obou filmových hvězd však nejde o žádný převratný úlovek. První z nich se svlékla ve filmu Vlk z Wall Street a druhá se stala obětí hackera, který její erotické fotky umístil na internet.

Své příznivce potěšila i Pamela Anderson (54), jejíž neposedné silikony zkrátka nelze v lehkých letních šatech uhlídat. Příjemného bonusu v podobě ňadra se dočkali také návštěvníci koncertu Lily Allen (36). O největší trapas se ale postarala Kristen Stewart (31), již zradily šaty, a ona tak odhalila bradavky v přímém přenosu při udílení Hollywood Film Awards. Nejlepší úlovky letošního roku najdete v galerii. 

Kdo vás nechtěně odhaleným ňadrem nejvíce potěšil?

Super.cz


Profilový článek