Leoš Mareš (45 let)
moderátor

Bulvární status: Oženil se s přítelkyní Monikou Koblížkovou. Autor: daz


Monika Koblížková a její prosvítající dekolt

Monika Koblížková a její prosvítající dekolt Michaela Feuereislová

Poprsí na rozdíl od Prachařové, Kornové či Finkové vystavovat nemínila: Blesky ale udělaly u Marešovy holky víc, než chtěla

Na otevíračku nového kasina se známé krásky dost vyparádily. Pánové pomalu nevěděli, které mají koukat míň do očí a víc do naditého výstřihu. Jen u jednoho se ten večer spletli. Přítelkyně Leoše Mareše (45), který večer moderoval, Monika Koblížková sice dávala víc na odiv své dokonalé nožky v mini a ultra vysokých podpatcích, ale díky bleskům fotoaparátů vyniklo, jakým se může chlubit dekoltem.

Do gala se hodily i Linda Finková nebo Kateřina Kornová, které česká kasina vůbec neznají. "Já byla naposledy asi před třiceti lety v Monte Carlu," pochlubila se nám Katka v modelu z butiku, jehož opening moderovala. "Vím, že na mě je to dost pestré, ale v rámci honoráře jsem si kromě těchto šatů vybrala ještě další tři kousky, které taky nejsou černé," svěřila.

"Já zase byla poprvé a naposledy v Las Vegas. Bavilo mě, že tam nalévají hráčům zdarma, ale asi to dává smysl," smála se v kasinu na pražském Poříčí, kam prý hledala model na slavnostní opening na poslední chvíli, Linda Finková. "Našla jsem v šatníku opravdu úžasné šaty, ale měly obrovskou díru. Tak snad tyhle budou stačit," ujišťovala se Linda, která si jinak kvůli velkému pracovnímu vytížení na parádu moc nepotrpí.

Trauma z toho, že ji v poslední době moc nefotí, měla Agáta Prachařová (36). "Propaguji svoji značku a moc výstřihů tam nemám. Tak snad aspoň to tílko pomůže," věřila Agáta, kterou doprovázel manžel Jakub Prachař (38), a pro jistotu se trochu poválela po hracím stole, aby působila dostatečně provokativně. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků