Leonardo DiCaprio (47 let)
herec

Bulvární status: Oscara už má, teď ještě najít nevěstu... Autor: s


Laura Sanchéz s Jeffem Bezosem

Laura Sanchéz s Jeffem Bezosem Profimedia.cz

Divíte se jí? Z reakce partnerky miliardáře Bezose na Leonarda DiCapria půjdete do kolen

Internet šílí z videa, na kterém je zdokumentované setkání zakladatele Amazonu Jeffa Bezose s partnerkou Lauren Sanchéz s Leonardem DiCapriem (47). Klip můžete zhlédnout níže, reakce Sanchéz na hollywoodského krasavce je vcelku všeříkající.

Zatímco Lauren působila vedle herce jako náctiletá fanynka, Jeff zůstal zcela neohromen. Trojice se potkala na akci Art + Film Gala, kde byli oceňováni umělci. Leonardo byl jedním z předsedajících.

Když video obletělo svět, lidé začali v komentářích perlit. „Najdi si někoho, kdo se na tebe dívá jako Lauren Sanchéz na Leonarda DiCapria,“ zaznělo například.

Hollywoodský svůdník odhodil tričko a ukázal pupíček: Takhle dováděl Leonardo DiCaprio na dovolené s přítelkyní

„Když máš miliardy dolarů, ale nejsi Leonardo DiCaprio,“ rýpnul si někdo do Bezose. „Leo přijde o členství na Amazon Prime,“ vtipkoval další.

Většina komentujících dam ale měla pro její reakci pochopení. „Naprosto to chápu. Vždyť je to DiCaprio,“ shrnula za všechny jedna z nich.

Sanchéz sdílela po akci fotku s Bezosem, zdá se tedy, že si z její reakce na DiCapria nic nedělal. Jako Bezosova partnerka vystupuje od roku 2019, v tom roce se také rozvedla s druhým manželem Patrickem Whitesellem. Sanchéz byla vdaná celkem dvakrát a ze vztahů má tři děti. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků