Leona Machálková (53 let)
zpěvačka

Bulvární status: Pomalu nesleze z muzikálových jevišť. Autor: daz


Leona Machálková bude mít i v této době vánoční koncert. Super.cz

Leona Machálková nepřestává zpívat ani v době covidové. Víme, jak potěší své fanoušky

Téměř všechny pracovní zakázky Leony Machálkové (53) byly odloženy o rok. Zpěvačka ale zpívat nepřestala. Buď trénuje hlasivky doma u klavíru, nebo se často účastní online koncertů.

„Často jsem byla přizvána na lifestreamové vysílání,“ řekla v rozhovoru pro Super.cz na křtu kalendáře Beaty Rajské (58) Leona, která ve čtvrtek koncertuje v Divadle na Maninách, který se bude vysílat online.

Leona Machálková poslala pozdrav z chalupy, kde tráví nouzový stav: Co dělá během karantény?

„Moc se těším na vánoční koncert s kapelou, který se uskuteční vpodvečer, nazvala jsem ho Vánoce s Leonou. Jsem ráda, že mohu být s fanoušky v tomto adventním čase alespoň prostřednictvím livestreamu,“ uvedla Leona a jedním dechem dodala: „Vlastně poprvé v životě si užívám před Vánocemi takové volno, většinou mé prosincové koncertování končí den před Štědrým dnem.“

„Někteří hlasoví pedagogové, jako je třeba Liduška Nopová, kterou mám moc ráda, říkají, že je třeba hlasivky neustále opečovávat. Něco jiného je pak hlasový klid, člověk by se totiž měl umět šetřit a vést rozumný životní styl. Je potřeba zpívat, aby byl hlas stále lahodný a neztrácel barvu,“ uzavřela. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků