Lais Ribeiro (32 let)
modelka

Bulvární status: Další brazilská kráska ze stáje Victoria´s Secret Autor: ac


Lais Ribeiro se synem Alexandrem

Lais Ribeiro se synem Alexandrem Profimedia.cz

Karanténa pro modelku spodního prádla není žádný med: Doma se snaží učit syna, který má autismus

V průběhu pandemie koronaviru si řada rodičů vyzkoušela, jaké to je učit doma vlastní děti. Že to není žádná výhra, už ví i některé slavné maminky jako například Jennifer Lopez. Trochu si zoufala ale i Kim Kardashian, i když to není nic proti tomu, co zažívá modelka Victoria´s Secret Lais Ribeiro (32). Její jedenáctiletý syn Alexandre trpí autismem, a tak to s ním modelka nemá vůbec jednoduché.

„Dělám s ním úkoly, ale řeknu vám, že je to fakt dřina. Moje matka, babička i dvě tety pracují ve školství, takže vím, co to obnáší, ale teď to zažívám na vlastní kůži,“ svěřila časopisu People.

„Můj syn má speciální potřeby, neučí se stejně jako ostatní děti, takže jde o úplně jinou výuku. Sama se s ním vzdělávám, protože nejsem Američanka a zajímá mě americká historie. Moc mi nejde matika, takže s tím mu pomáhá můj snoubenec,“ doplnila brazilská kráska.

„Pomáhám mu s přírodopisem a dějepisem, ale občas podvádím a musím si něco vygooglit nebo kontaktovat jeho učitele, abych to pochopila a mohla ho to naučit. Učitelé mi hodně pomáhají a jsem jim moc vděčná.“

Lais žije v New Yorku, ale momentálně se se synem izoluje v LA, kde žije její snoubenec Joakim Noah (35). S hráčem NBA se zasnoubila loni v září po zhruba ročním vztahu. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků