Laďka Něrgešová (44 let)
herečka

Bulvární status: Těší se z druhého dítěte. Autor: daz


Laďka se svou dcerou Medou

Laďka se svou dcerou Medou Foto: zdroj: Malvík (2x)

Moderátorka Něrgešová se pochlubila dcerkou. Nezvyklé jméno pro ni vybral syn

Minulé úterý přivedla Laďka Něrgešová (44) na svět své druhé dítě. Svému manželovi Jaroslavu Pleslovi porodila dcerku Medu. Přestože je moderátorka stále v šestinedělí, tak začíná pomalu fungovat a dokonce nám poskytla rozhovor.

Laďka zjevně nepatří mezi ten typ žen, které o sobě tvrdí, že by mohly být neustále těhotné a rodit jedno dítě za druhým. „Pro mě bylo jak druhé těhotenství, tak celý průběh porodu, daleko horší, než verze číslo jedna. Snad raději na všechno zapomenout. Ale byl u toho takový borec, jakým je přednosta gynekologicko-porodnické kliniky v Motole. A doktor Roman Chmel mi bez nadsázky zachránil život,” nechala se slyšet moderátorka a jedním dechem dodala: "Naštěstí to bylo úplně poslední těhotenství, tak uf. Mám dvě zdravé děti a to je nejdůležitější.”

Dcera moderátorky a známého novináře dostala nezvyklé jméno Meda. To kupodivu nevybírali rodiče (Laďka chtěla původně Rozárku), ale starší syn Adam.

„Privilegium k výběru jména dostal náš syn. Někde tohle jméno zaslechl a líbilo se mu,” uvedla spokojená maminka, která při výběru jména požadovala pojistku v podobě tří neprůstřelných argumentů. „Jedním argumentem bylo, že se jméno Meda bez jedné samohlásky píše pozpátku jako Adam. Já umím čarovat a Meda je zkrácenina jména Medea. A ta, jak známo, taky kouzlila. No a třetí argument je soukromý. Ale byl taktéž neprůstřelný,” říká Laďka. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků