Ladislav Frej (78 let)
herec

Bulvární status: Doktor Sova mladší jako by s přibývajícím věkem vůbec neztrácel energii. Autor: daz


Ladislav Frej s přítelkyní Gábinou.

Ladislav Frej s přítelkyní Gábinou. Michaela Feuereislová

Ladislav Frej se veřejně omluvil své přítelkyni Gábině. Víme proč

Ladislav Frej (78), kterého si všichni fanoušci české klasiky pamatují především jako legendárního doktora Sovu ze seriálu Nemocnice na kraji města, se nedávno rozpovídal nejen o odchodu z Divadla na Vinohradech, ale vyznal se také ze své slabosti pro krásné ženy, za což se své přítelkyni Gábině Mrkvicové pro jistotu rovnou omluvil.

Pusu na špacír si Frej pustil v rozhovoru s duem Těžkej Pokondr na rádiu Frekvence 1. „Gábinko, promiň, mně se strašně líbí ženský, já se k tomu klidně přiznám,“ prohlásil do éteru. „Blíží se jaro a teď začnou shazovat ty kožichy… Ony se tak jemně odhalují, až potom v létě budou chodit bez práskaček,“ zasnil se herec, o kterém je v poslední době slyšet hlavně kvůli špatným vztahům s novým ředitelem vinohradské scény Tomášem Töpferem, kvůli kterým herec ze svého domovského divadla odchází.

„Dohraju do konce sezóny a ještě mi zaplatí dovolenou, to je velice slušný… Rád bych někde hrál dál, ale jsem teď v takové situaci, že si nemůžu vybírat. V nejbližší době bych rád trošku vychladl a odpočinul si,“ plánuje si Frej, který se před časem nechal slyšet, že by rád například na Fidlovačku

Lucie Sieglová , Super.cz