Lacey Wildd (53 let)
hvězda reality show

Bulvární status: Silikonová mamina už prodělala přes 40 plastických operací. Autor: ac


Lacey je zase o něco dokonalejší...

Lacey je zase o něco dokonalejší... Profimedia.cz

Silikonové mamině (47) už zvětšování prsou nestačí: Nechala si upravit obličej i ty nejintimnější partie

Obří silikony Lacey Wildd (53) už plastičtí chirurgové odmítají dále zvětšovat, ale na jejím těle je stále dost partií, které by chtěla vylepšit. Tentokrát došlo na její obličej a genitálie.

Matka šesti dětí se vždy chtěla uplatnit jako herečka, ale touhu po předvádění před kamerami naplňuje pouze natáčením dokumentárních pořadů o svých úpravách. Majitelka obrovských ňader velikosti 12 by ráda měla více předností, takže vyhledala pomoc plastických chirurgů, kteří napravují chyby svých neprofesionálních kolegů.

Lacey si nechala upravit nos, povadlá víčka i ochabující kůži na obličeji. Všechny tyto zákroky už v minulosti podstoupila, ale nedopadly úplně nejlépe, takže si její tvář vyžádala „rekonstrukci“.

Když už se silikonová mamina objevila na operačním sále, obrátila se na lékaře s peprným dotazem. „Slyšela jsem o zúžení vagíny, ale uměli byste ji i rozšířit?“ šokovala plastického chirurga. Ten byl její žádostí zaskočen, ale nakonec jí vyšel vstříc.

Operaci ovšem komplikovaly mohutné silikony, které nedržely na jejím hrudníku a zabíraly místo na operačním stole. Zbraně Lacey Wildd tak musely být upevněny. Plastiková mamina v závěru pořadu Botched vyjádřila svou spokojenost a připustila možnost, že by si příště nechala své gigantické vnady zmenšit. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků
Profilový článek