Kylie Minogue (52 let)
zpěvačka, herečka

Bulvární status: Stále září na hudební scéně. Autor: daz


Britská královna a za ní skupina Girls Aloud včetně brunetky Cheryl Cole.

Britská královna a za ní skupina Girls Aloud včetně brunetky Cheryl Cole. Profimedia.cz

Cheryl Cole po seznámení s královnou Alžbětou II.: Měla vlasy jako cukrovou vatu a malinké taneční botičky

Titulky britských médií hlásají: ‚Princezna popu se setkala s královnou Anglie (95)‘. Stalo se tak v rámci události Royal Variety Performance, kde vystoupilo mnoho hudebních hvězd. S těmi všemi si již 60 let vládnoucí panovnice potřásla pravicí a pro mnohé ze zúčastněných se tak pondělní noc stala nezapomenutelnou.

Show konaná v londýnské Royal Albert Hall byla výjimečnou událostí i pro členky znovuobnovené dívčí skupiny Girls Aloud v čele s frontmankou Cheryl Cole (29), jež je vnímána jako britský národní miláček. Královna se rovněž seznámila s Kylie Minogue (52) nebo chlapeckou kapelou One Direction.

Zvlášť Cheryl si na uctivém vystupování dávala záležet a na královnu jistě chtěla udělat velký dojem. Babiččina přímluva u prince Harryho (36) by se jí možná hodila... Ne jednou se totiž Cole nechala slyšet, jak se jí zdá Harry roztomilý.

Po setkání s královnou se Cheryl neudržela a podělila se o své dojmy s fanoušky na Twitteru, když napsala: „Královna je tak křehká. Vlasy má jako cukrovou vatu a ty její malinké taneční botičky..“ 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků