Kristýna Bílková (31 let)
redaktorka Super.cz


Selma Blair se synem Arthurem

Selma Blair se synem Arthurem Profimedia.cz

Měla ten nejkrásnější doprovod: Takhle zářila herečka s roztroušenou sklerózou na premiéře svého dokumentu

Všechny zraky se upíraly na ni, když se Selma Bliar (49) objevila na losangelské premiéře svého dokumentu Introducing Selma Blair. Ve stříbrných šatech s hlubokým výstřihem vypadala úchvatně a pozornosti neušel ani její rozkošný doprovod.

Selmu přišel podpořit desetiletý syn Arthur, a i jemu to moc seklo. Hoch je mamince oporou v jejím boji s roztroušenou sklerózou, kterou jí diagnostikovali teprve před třemi lety. Je také její motivací, díky němu náročnou léčbu nikdy nevzdala.

Selma podstoupila transplantaci kostní dřeně i agresivní chemoterapie a ozařování, které ji nejen připravily o vlasy, ale podepsaly se na ní i psychicky. Naštěstí léčba zabrala a hereččina nemoc je momentálně v klidovém stádiu.

Připrav si plán smrti, sdělili herečce s roztroušenou sklerózou. V novém dokumentu odhalí detaily boje s nemocí

Průběh léčby se Selma rozhodla zdokumentovat, aby šířila povědomí o nemoci, ale také poukázala na to, jak strastiplná byla její cesta.

Na velmi intimních záběrech je vidět bezmocnou herečku na pokraji zoufalství. Lékaři ji mimo jiné nabádali, aby si připravila závěť, byla totiž možnost, že léčbu nezvládne.

Šokující dokument Introducing Selma Blair uvede 21. října Discovery+. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků