Kristýna Bílková (31 let)
redaktorka Super.cz


Ilustrační foto

Ilustrační foto

Nadávali jí, ať si koupí stahovací prádlo, ona si ale připadá sexy: Hvězda sociálních sítí je pyšná na svou velikost 6XL

Hvězda Tik Toku Caitlan Redding má velikost 6XL a nemá s tím sebemenší problém. Samu sebe popisuje jako plus size Barbie a na sociálních sítích promuje sebelásku a pozitivní vnímání ženského těla.

Dvaadvacetiletá rodačka z Essexu se ale bohužel až příliš často potýká s hejtry. „Lidé mi pořád píší ošklivé věci. Že jsem tlustá a je to moje vina, jiní, většinou ženy, že zemřu na infarkt, nebo že když jdu, musí se otřásat zem,“ svěřila se magazínu The Sun s nejčastějšími nadávkami.

Trollové ji také nabádají, aby se přestala oblékat vyzývavě a raději si pořídila stahovací prádlo. Někteří zašli ještě dál a píší jí, že ji partner, s nímž je ve vztahu sedm let, určitě podvádí, protože je hubenější než ona.

Bývalá učitelka vydělává miliony sexy fotkami v prádélku: Kila navíc jsou žádaná!

To se Caitlan v minulosti dotýkalo, ale dnes je mnohem odolnější. Své křivky má ráda a vyloučila, že by se snažila promovat obezitu.

„Ve skutečnosti si myslím, že vypadám skvěle a cítím se sexy. I nadále budu nosit krátké sukně a bikiny. Plus můj partner říká, že jsem sexy, ať vážím, kolik chci. Když jsme spolu začínali, byla jsem mnohem štíhlejší, ale vždycky mě ujišťuje, že se mu líbím s jakoukoliv velikostí. Navíc máme skvělý sex, takže ani v tom není problém,“ dodala závěrem. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků