Kristina Vodičková (35 let)
redaktorka a editorka Super.cz


Kate Middleton

Kate Middleton Profimedia.cz

Dáma v rudém! Vévodkyně Kate zazářila na akci v sukni za 25 tisíc korun

Kate Middleton (39) pokračuje ve svých pracovních povinnostech a v Londýně se na charitativní akci potkala s televizními moderátory Antem McPartlinem a Declanem Donnellym.

S moderátorem Antem probrala jeho potíže se závislostmi na alkoholu a silných lécích proti bolesti, které bral nepřetržitě dva roky po operaci kolene. Ten v roce 2018 podstoupil terapeutickou léčbu poté, co se vyboural se svým autem a měl vysokou hladinou alkoholu v krvi. A právě o závislostech a následné abstinenci bylo setkání nadace Forward Trust, které je Kate patronkou.

Princ William a vévodkyně Kate vyrazili na fotbalové Euro a vzali s sebou i malého George

„Závislost není volba. Nikdo si nevybírá, že bude závislý. Může se to stát každému z nás, nikdo vůči tomu nejsme imunní,“ pronesla Kate ve své řeči k nové kampani s názvem Taking Action on Addiction.

Vévodkyně z Cambridge přišla na událost celá v červeném a její outfit tentokrát nebyl z konfekce. Jen její sukně od skotského návrháře Christophera Kanea vyšla na 25 tisíc korun. Tu doplnila svetrem od Ralpha Laurena za necelých sedm tisíc korun a lodičkami stejné značky za 14 tisíc korun. Na téměř devět tisíc pak vyšla její miniaturní kabelka ikonické britské značky DeMellier.

Jak to Kate slušelo, se můžete podívat v galerii. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků