Kristina Vodičková (35 let)
redaktorka a editorka Super.cz


Dua Lipa

Dua Lipa Profimedia.cz

Místo háčkovaných medvídků teď slavné zpěvačce překrývá prsa motýlek z džínoviny

Provokace je její druhé jméno. Zpěvačka Dua Lipa (26) pozlobila své fanoušky dalším dráždivým snímkem. Po několika předešlých kreacích s medvídky a kvítky překrývajícími její vnady, se nechala vyfotit v modelu jak z přelomu tisíciletí.

K džínám si Dua oblékla krátký top ve tvaru motýlka. Vzhledem k tomu, že i ten byl ušit z džínoviny, zpěvačce moc dobře neseděl a z boku jí poprsí vylézalo. Ovšem tak tomu bylo i u háčkovaných modelů, které v létě oblékala k bazénu a najdete je níže v galerii.

Účes jako Amy Winehouse a přisprostle vyčuhující podvazky z minišatů: Takhle si slavná zpěvačka přišla pro hudební ceny

Lipa se nedávno dostala do popředí britských hitparád s písní Cold Heart (Pnau Remix). Tu nazpívala společně se sirem Eltonem Johnem (74), který ke zpěvačce chová velké sympatie. Společně už vystupovali na párty před Oscary v první polovině letošního roku, kdy Elton doprovodil Duu na klavír k její písni Love Again.

Dua se nevěnuje výhradně jen zpěvu, je vidět, že móda je jí také blízká. Nedávno šla totiž přehlídku pro značku Versace. Zavzpomínala tak na modeling, kterému se věnovala krátkou chvíli, než se z ní stala zpěvačka na plný úvazek. 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků