Kristen Stewart (32 let)
herečka

Bulvární status: Bella ze Stmívání se zasnoubila se scenáristkou Dylan Meyer. Autor: kj


Kristen Stewart

Kristen Stewart Profimedia.cz

Neuvěřitelná podoba: Nový snímek Kristen Stewart po proměně v princeznu Dianu nenechal fanoušky chladnými

Jako by princezně Dianě (✝36) z oka vypadla. Proměna Kristen Stewart (32) pro roli v připravovaném snímku Spencer nepřestává fanoušky udivovat. Tvůrci nyní zveřejnili novou promo fotografii, ze které se tají dech.

V Dianině ikonickém blazeru, s blond parukou a stydlivým úsměvem působí Kristen velmi věrohodně. Drama se natáčí v Německu a fanoušci se nemohou dočkat jeho uvedení. Počáteční kritika režisérovy volby hlavní aktérky se pomalu změnila v obdiv.

Blazer, který má Kristen na fotce, oblékla Diana v roce 1989 při návštěvě Portsmouthu, stejně jako nepřehlédnutelný zásnubní prsten a perlové náušnice.

V kostýmu herečku nedávno zachytili i před filmovými ateliéry v německém Dülmenu. Neméně pak fanoušci šíleli, když tvůrci zveřejnili první promo snímek s Kristen v klobouku.

10 hereček, jež se proměnily v princeznu Dianu: Kristen Stewart není jediná, ze které fanoušci nebyli nadšení

Stewart ale ještě nemá vyhráno. Stále jsou i tací, kterým se její proměna nelíbí a už nyní zpochybňují věrohodnost filmu. Role okouzlující a všemi milované Diany je tak pro herečky poměrně nevděčná a jen málokterá si za ni doposud vysloužila pochvalu. Uvidíme, jak se s ní Kristen popere. 

Co říkáte na proměnu Kristen v Dianu?

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků