Kristen Stewart (32 let)
herečka

Bulvární status: Bella ze Stmívání se zasnoubila se scenáristkou Dylan Meyer. Autor: kj


Tyto herečky se proměnily v princeznu Dianu.

Tyto herečky se proměnily v princeznu Dianu. Profimedia.cz

10 hereček, jež se proměnily v princeznu Dianu: Kristen Stewart není jediná, ze které fanoušci nebyli nadšení

Fanoušci zůstali v němém úžasu, když svět obletěla fotka herečky Kristen Stewart (32) po proměně v princeznu Dianu. Tu má ztvárnit v nejnovějším snímku o Dianině životě nazvaném Spencer.

Stewart, kterou nejprve nemilosrdně kritizovali, nebude mít lehký úkol. Role slavné Lady Diany (✝36) je totiž trochu nevděčná. Princezna byla taková osobnost, že jen málokdo ji dokáže zahrát důstojně.

Jednou z mála hereček, kterou za ztvárnění Diany víceméně chválili, byla Emma Corrin. Ta ji zahrála v netflixovém seriálu Koruna. V nadcházejících dvou sériích by ji ovšem měla nahradit Elizabeth Debicki.

Příběh, který zní až příliš šíleně, než aby to byla pravda. Představitelce princezny Diany snad byla role předurčená

V dramatu Diana z roku 2013 ztvárnila princeznu dokonce Naomi Watts (53). Ačkoliv se připravovala na roli poctivě a týdny trénovala dialogy s kouči, kritici snímek ztrhali.

Dianu v životopisných snímcích a dokumentech ztvárnil už nespočet hereček, včetně Jeanny de Waal, jež ji hraje v představení Diana: A True Musical Story na Broadwayi. Na známé i méně známé tváře, které se do role proměnily či promění, se můžete podívat v naší galerii. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků