Královna Alžběta II. Windsor (1926–2022)
Královna

Vzpomínka Super: Byla nejdéle vládnoucím monarchou britské historie. Autor: ls


Kate Middleton v Belize

Kate Middleton v Belize Profimedia.cz

Vévodkyně Kate v Karibiku: Módní ikona nasadila obří náušnice a princ William si zatančil s místními ženami

Vévodkyně Kate (40) a princ William (40) vyrazili na diplomatické cesty do Karibiku. Jejich první zastouvkou se stal stát Belize, který stále patří do zemí Commonwealthu.

Kate se na pláži a mezi místními objevila v krásných letních šatech v barvách vlajky Belize. Vévodkyně oblékla šaty americké značky Tory Burch za 15 tisíc, které doplnila velmi výraznými modrými náušnicemi francouzské značky Sézane za 1 200 korun. Nezapomněla si vzít i něco z britské módní kolekce, a to kabelku, kterou navrhla Anya Hindmarch a Kate ji vynesla už v roce 2011.

Vévodkyně Kate v kabátu za téměř 100 tisíc! V zelené chtěla být vážná, ale tahle holčička ji rozesmála na celé kolo

Během aktivitami nabitého dne, kdy si s Williamem i zatančili s místními ženami, obula vévodkyně dvoje boty. Oblíbené sandálky na klínku později vyměnila za světlé polobotky.

„Třásli svými boky jako by se nikdo nedíval,“ popsala jejich taneční průpravu místní organizátorka Laura Cacho. Kromě tance ochutnal královský pár také místní speciality včetně sladké kaše Sahau. Kate s Williamem v Belize započali svou osmidenní cestu po Karibiku v rámci platinového výročí královny Alžběty II. (✝96) 

Kristina Vodičková , Super.cz


Časová osa článků