Královna Alžběta II. Windsor (1926–2022)
Královna

Vzpomínka Super: Byla nejdéle vládnoucím monarchou britské historie. Autor: ls


Vévodkyně Kate zveřejnila krásný rodinný snímek.

Vévodkyně Kate zveřejnila krásný rodinný snímek. Profimedia.cz

Rodinný portrét očima Kate: Na roztomilém snímku pózují královna Alžběta s Philipem a sedmi pravnoučaty

Princ William (40) a Vévodkyně z Cambridge Kate (40) zavzpomínali na zesnulého prince Philipa (✝99) krásným rodinným snímkem, který královská rodina doposud nezveřejnila.

Na fotce z roku 2018, která vznikla na hradě Balmoral, je zachycena britská královna Alžběta II. (96) s princem Philipem a jejich sedmi pravnoučaty. Rodinnou památku vyfotila samotná Kate, která má fotografování jako velký koníček.

Detaily pohřbu prince Philipa (✝99): Harry a William se neobjeví bok po boku, rozhodla královna

Z dětí jsou na fotografii princ George (7), princ Louis (2), kterého drží královna Alžběta II., Savannah Phillips (10), princezna Charlotte (5), Mia Tindall (7), Lena Tindall (2) a Isla Phillips (9). A jelikož portrét vznikl roku 2018, chyběl na něm syn prince Harryho (38) a Meghan (41) Archie, protože ještě nebyl na světě.

Pohřeb prince Philipa začne v sobotu v 15 hodin. Mezi 30 zúčastněnými budou potomci a vnoučata Philipa se svými partnery a partnerkami. Chybět bude těhotná manželka prince Harryho Meghan, které prý cestu z USA nedoporučil lékař. Jedinou zúčastněnou, která není přímou příbuznou, bude Penny Knatchbull, hraběnka Mountbatten z Barmy, vévodova dobrá přítelkyně. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků