Královna Alžběta II. Windsor (1926–2022)
Královna

Vzpomínka Super: Byla nejdéle vládnoucím monarchou britské historie. Autor: ls


Arthur Chatto

Arthur Chatto Profimedia.cz

Je samý sval, drží dva rekordy a počkejte, až ho uvidíte v plavkách! Seznamte se s prasynovcem britské královny

Od té doby, co jsou princové William a Harry ženatí, a tím pádem ze hry, doufaly fanynky královské rodiny, že se objeví jiný sličný mládenec s modrou krví, o kterém by mohly snít. A dočkaly se.

Arthur Chatto je jednadvacetiletý prasynovec královny Alžběty II. (96) a jeho babičkou nebyl nikdo jiný než princezna Margaret. Chatto je 26. v pořadí s nárokem na britský trůn a živí se jako profesionální sportovec a trenér.

Šťastná zpráva z paláce! Královna Alžběta se těší na další pravnouče

Dokonce je držitelem dvou rekordů, a to za nejmladší veslařský tým a za nejmladšího jedince v týmu, který vesloval kolem Velké Británie, jak praví jeho profil na Instagramu.

„Bylo to úžasné, ale zároveň úmorné veslovat 42 dní kolem Británie s posádkou složenou ze čtyř studentů,“ nechal se na sociální síti slyšet v prosinci.

Kolegové z veslařského týmu Arthura popisují jako výjimečně oddaného a neúnavného nadšence, který je pevný ve svých zásadách. Jako osobní trenér se soustředí na silové a vytrvalostní tréninky s vojenským zaměřením a nepřestává opěvovat pozitivní vliv, jaký má fitness na duševní zdraví.

Královna s dětmi i Diana s vykuleným Williamem: Takhle vypadaly vánoční fotografie královské rodiny v průběhu let

A aby toho nebylo málo, angažuje se v charitě a přičichl i k modelingu. Spolupracoval například s Britským červeným křížem nebo organizací Just One Ocean, která odstraňuje plasty z oceánů.

Bohužel pro fanynky je Arthur ale zadaný. Již několik let je ve vztahu s Lizzie Friend a podle všeho tvoří dokonalý pár. Svou dívku vyvedl dokonce na nejednu královskou událost. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků