Královna Alžběta II. Windsor (1926–2022)
Královna

Vzpomínka Super: Byla nejdéle vládnoucím monarchou britské historie. Autor: ls


Vévoda a vévodkyně ze Sussexu Harry a Meghan na balkoně Buckinghamského paláce během Trooping the Colour

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu Harry a Meghan na balkoně Buckinghamského paláce během Trooping the Colour Profimedia.cz

Napomenutí před celým světem: Co řekl princ Harry manželce Meghan na balkoně Buckinghamu?

Velkolepá vojenská přehlídka Trooping the Colour, jež je každoroční oslavou narozenin britského panovníka, respektive panovnice, královny Alžběty II. (✝96), se neobešla bez pozornosti celého světa. A s ní i moment na balkoně Buckinghamského paláce, odkud rodina v závěru akce zdraví shromážděný lid.

Být součástí královské rodiny není jen tak, chování a konání jednotlivých členů se řídí velmi striktními pravidly. A právě na jednání vévodkyně Meghan (41) našel její manžel Harry (38) šmouhu. Místo aby bývalá herečka na balkoně Buckinghamu stála čelem k lidem, několikrát se ke svému muži natočila. Princ to nenechal bez reakce.

Podle expertů na odezírání ze rtů, které povolal britský Daily Mail, to byla napomenutí a usměrnění. „Otoč se“ a „dívej se“, měl říct Harry své ženě. Ta se poté zatvářila poněkud nelibě, ale k lidem se opravdu hned otočila.

Podle expertů na odezírání ze rtů Harry Meghan napomenul, aby se otočila čelem k lidem. Shodli se na tom i anglofonní uživatelé sociálních sítí, kteří o momentu hojně diskutovali

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků