Královna Alžběta II. Windsor (94 let)
Královna

Bulvární status: Možná se stane nejdéle vládnoucím monarchou britské historie.


Martine McCutcheon

Martine McCutcheon Profimedia.cz

Britská herečka použila soukromý záchod královny. Ta nebyla nadšená

Martine McCutcheon je pro české diváky nejznámější asi rolí sekretářky britského premiéra – hrál ho Hugh Grant – ve filmu Láska nebeská. Ve Velké Británii oblíbená herečka ale možná nepatří mezi favoritky královny Alžběty II. (94) V roce 2005 totiž použila záchod, který měla panovnice pro osobní potřebu. Martine potkala panovnici ve dveřích toalety po vymočení. A britská vladařka rozladění neskrývala.

Osmatřicetiletá herečka se měla potkat s královnou na utkání póla v roce 2005. Než však mohla před vladařkou udělat pukrle, přepadla ji nutkavá potřeba k močení. A tak běžela na nejbližší toaletu. Jenže ta byla soukromá královnina.

„Byli jsme na utkání póla a měli se potkat s královnou, když jsem najednou potřebovala čůrat. Požádala jsem královnina komořího, kde je nejbližší záchod, a on mi řekl, že dole, ale že se nepředpokládá, že ho použiju, protože je určen pro Její Výsost. Je to královská toaleta, ale ona tu ještě není, tak tedy běžte a použijte ji. Pak jsem uslyšela někoho klepat na dveře a volala jsem, aby minutu počkal. A když jsem vyšla ven, byla tam královna a její asistent. Nevypadala vůbec nadšeně a já nevěděla, zda udělat pukrle, nebo utéct. Asistent se na mě podíval, jako by říkal, abych vypadla, tak jsem utekla. Takže jsem jednou z mála lidí, kteří použili královnin záchod,“ svěřila McCutcheon v rozhovoru pro deník Mirror. 

Famous


Časová osa článků