Kordulka Stropnická (16 let)
Dcera Veroniky Žilkové a Martina Stropnického

Bulvární status: Chce dát mámě padáka Autor: ank


Veronika Žilková s dcerou Kordulou

Veronika Žilková s dcerou Kordulou Michaela Feuereislová

Veronika Žilková: Dcera Kordulka si hledá novou mámu

Herečka Veronika Žilková (60) nestačí zírat, jak rychle dospívá její pětiletá dcera Kordulka Stropnická (16). „Ptala se své sestry Agáty, jestli teď může být její mámou ona, když já budu babičkou,“ prozradila hvězda Divadla na Vinohradech, kterou role prarodiče zatím upřímně děsí.

„Takové věci zabolí. Nebo ráno mi říká: Už zase vypadáš jako učitelka. Nemohla by ses obléknout tak, abych se za tebe nestyděla? Manžel Martin Stropnický jí něco říkal, načež ona odvětila: Hm, tatínek, spíš dědeček, viď? Všimla si, že už jsme staří. Takže si ty děti, kluci, pořiďte dřív, než na tom budete jako já,“ svěřila moderátorům pořadu Bičování Celebrit Tomášům Zástěrovi a Novotnému na webu Prochlapa.

Na adresu své těhotné dcery Agáty Hanychové, která přes požehnaný stav nepustí cigaretu z ruky a nevyhýbá se alkoholickým nápojům, pak lakonicky prohlásila, že na tom kdysi nebyla jinak. „Nemá žádné výstřelky, chová se normálně, jen ti ostatní jsou nudní. Když jsem s ní byla těhotná, tak jsem taky kouřila a pila. A podívejte, co z ní je,“ uvedla se smíchem Žilková.

Se svým manželem je prý celkem spokojená, ale prozradila, že je horší než její dva předchozí muži. „Když přijel z ciziny, jeho neznali, mě jo, takže se po mně vyšplhal,“ prozradila s nadsázkou, přičemž se naoko zalekla, že video zahlédne její muž, kterému prý říká pravý opak.

Nakonec rozveselená Žilková zavzpomínala i na dobu, kdy se každý den objevovala na televizní obrazovce v reklamě na nejmenovanou síť obchodů s obuví. Diváci si tehdy prý mysleli, že snad vlastní opravnu obuvi. „Lidé mě zastavovali na ulici, ukazovali mi boty a vyžadovali reklamaci: Hele, mně se ulomil podpatek, co s tím jako budete dělat?“ dodala Veronika Žilková, která se na závěr nechala od moderátorů i s ohledem na název pořadu ve své vlastní divadelní šatně zbičovat. S chutí jim to však vzápětí oplatila. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek