Klára Vytisková (36 let)
zpěvačka

Bulvární status: S manželem Romanem se těší na třetí dítě. Autor: ls


Bývalá porotkyně SuperStar čeká druhé dítě.

Bývalá porotkyně SuperStar čeká druhé dítě. Michaela Feuereislová

Tahle výstřední porotkyně SuperStar už za měsíc rodí. Na mateřské se prý ale dlouho nezdrží

Těhotenství Kláře Vytiskové (36) velmi sluší. O tom jsme se mohli přesvědčit na začátku února, kdy se zpěvačka poprvé veřejně ukázala s bříškem, a naposledy pak tento týden, když s ostatními kolegy upozorňovala na chystaný druhý ročník nového Metronome Festivalu Prague.

Těhulka to má už za pár, svého druhého potomka by měla přivést na svět v květnu. Dlouho ale zahálet nebude, už o měsíc později, konkrétně od 23. do 24. června, hodlá vyrazit na pražské Výstaviště na zmíněný festival, kde plánuje dokonce vystupovat. „Já do svých akcí ráda zapojuji i rodinu. Beru ji do studia, chci s dětmi trávit co nejvíce času. Vím, že když dělám práci, která mě naplňuje, tak jsem šťastná a šťastná máma je dobrá máma. Mám to vychytané tak, že vím, že vystoupení na Metronomu je venku, trvá tři čtvrtě hodiny, takže nedlouho, a v podstatě to je taková procházka na čerstvém vzduchu spojená s muzikou, takže děti budu brát s sebou a hravě to zmákneme. Je to takový relax v přírodě. Moc se těším za sebe i za děti,“ prozradila Klára.

A jaké novinky připravuje? „Víte, když jsem těhotná, tak mě často líbá múza. Hrozně moc skládám písničky. Mám to teď trošku náročnější, chystám oblečky, připravuji pokojíčky a do toho v noci usedám k pianu a dodělávám písničky, které chci ještě vydat, než porodím. A pak je ve svém programu představím i na Výstavišti spolu s mojí tradiční klasikou,“ dodala Klára Vytisková.

Kromě extravagantní zpěvačky na festivalu vystoupí plejáda domácích i zahraničních interpretů, pro něž je připraveno pět scén. Z mezinárodních hvězd do Prahy dorazí třeba jeden z nejpopulárnějších hudebníků Sting, britští Kasabian, Ester Rada, které kritici říkají etiopská Aretha Franklin, z domácích hvězd nebudou chybět například David Koller, Ewa Farna, Lenny či Monkey Business s Matějem Ruppertem.

Poslední zmíněná kapela plánuje na akci složit poctu zpěváku Georgi Michaelovi a zahraje jeho největší hity. „Hodně se na to těšíme a lidé nebudou mít možnost vidět stejné vystoupení nikde jinde,“ řekl zpěvák Monkey Business Matěj Ruppert, více však zatím prozrazovat nechce. O kapele je známo, že chová velký respekt k britskému hudebníkovi, který zemřel loni v březnu. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek