Klára Issová (42 let)
herečka

Bulvární status: Je čím dál uznávanější komediální herečkou. Autor: daz


Petr Vacek a Klára Issová na začátku drsné scény

Petr Vacek a Klára Issová na začátku drsné scény Herminapress

Hodně drsný pohled: Ušlápnutý taťka z Ulice se svlékl do trenek a obtěžoval krásnou Kláru Issovou

Na divadle se vidí leccos a někdy i hodně drsné scény. Výjimkou nebude ani připravovaná hra Komedianti v divadle herce Jana Hrušínského. Oblíbeného herce ze seriálu Ulice Petra Vacka tam diváci uvidí jako odporného násilníka.

Vacek se dokonce na scéně objeví do půl těla, kdy mu z kalhot vylézají trenýrky, a kdyby to bylo někde v tmavé uličce, a ne v divadelní hře Arnošta Goldflama Komedianti, tak bychom měli strach, že půvabnou Kláru Issovou čekají hodně horké chvilky. Na divadle to naštěstí končí fackami, které naopak uštědří ona jemu.

„Já chlapy nemlátím, tohle bylo zatím podruhé v životě, ale když vám fackování předepisuje text, nevidím důvod, abych se ho nedržela. Navíc Petr, jak jste měli možnost vidět na jevišti v ukázce, nebyl žádný roztomilý milovník, ale pěkný násilník, takže facku si zasloužil,“ vysvětlila s úsměvem Klára Issová (42).

Ta kvůli divadelní hře, v níž kromě zmíněných aktérů hraje mj. i manželka Jana Hrušínského Miluše Šplechtová či jeho dcera Kristýna, musela odložit plány na Vánoce v teplých krajích. „Vždycky si říkám, že bych ráda odjela, ale pak přijde nabídka krásné práce a já zase skončím u našich u stromečku a o palmách a moři si můžu jenom nechat zdát,“ svěřila Super.cz Klára. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článkůProfilový článek