Klára Issová (42 let)
herečka

Bulvární status: Je čím dál uznávanější komediální herečkou. Autor: daz


Klára Issová na mole. Super.cz

Krásná Klára Issová na módním molu. Jak se vám líbí?

Herečka Klára Issová (42) se v poslední době profiluje jako jedna z módních ikon, které pravidelně sledují módní policisté. Zaujala tím, když si nevzala podprsenku pod sáčko na ceny Český lev, obrovský výstřih i rozparek předvedla i na párty na karlovarském hudebním festivalu, překvapila, i když sama na sobě prezentovala hodně šílenou kolekci svého oblíbeného obchodního řetězce.

Někdy je hodnocena kladně, jindy budí rozpaky. Každopádně to herečce v hrátkách s módou nebrání a jde do nich odvážně dál. Naposledy se dokonce sama vypravila na módní molo, aby prezentovala jarní a podzimní trendy. "Role modelky se mi docela líbí. Ani jsem se nebála, jak zvládnu před publikem chůzi na vysokých podpatcích. Spíš jsem se v jedné sukni cítila trochu nepohodlně, protože byla úzká pod koleny," řekla Super.cz.

Klára občas využívá služeb stylistů, kteří jí pomáhají zejména s outfity na velké akce. "Někdy jsem sama překvapená, do čeho mne oblečou a přitom se v tom cítím dobře. Samotnou by mne to nenapadlo," míní. O tom, že by sama začala s módou koketovat natolik, že by si modely sama navrhovala, ale nepřemýšlí. "Myslím, že na tohle bych si netroufla," uzavřela, 

Saša Šeflová , Super.cz


Profilový článek