Kim Kardashian (40 let)
herečka

Bulvární status: Dočkala se čtvrtého dítěte a rozvádí se s Kanyem Westem. Autor: kj


Kim Kardashian a Kanye West ukázali roztomilého chlapečka.

Kim Kardashian a Kanye West ukázali roztomilého chlapečka. Profimedia.cz

Kim Kardashian poprvé ukázala novorozeného syna. Podívejte se, jaké jméno čtvrtému potomkovi vymysleli

Kim Kardashian (40) konečně sdílela snímek miminka číslo čtyři, které jí před několika dny porodila náhradní matka. O jeho narození sice na sociálních sítích informovala hned, ale chlapce ukázala teprve nyní, a dokonce se pochlubila i jeho jménem.

„Psalm West,“ napsala ke snímku chlapečka v postýlce. Psalm je původem z Hebrejštiny a znamená píseň. Vzhledem k tomu, že Kanye (44) v poslední době pravidelně vystupuje na nedělních mších, bylo velmi pravděpodobné, že rodina vybere nějaké biblické jméno.

Reakce na neobvyklé jméno byly smíšené, většina sledujících se ale v komentářích zhrozila a dítko litovala. „Měli by přestat mít děti. Příští pojmenují třeba lžíce nebo židle,“ rýpnul si jeden z komentujících.

Kim a Kanye jsou známí tím, že svým dětem dávají neobvyklá jména. K North (5), Saintovi (3) a Chicago (1) tak nyní přibyl ještě Psalm. Že očekávají dalšího potomka, oznámila Kim v lednu.

Kim sama porodila dceru North a syna Sainta, při obou porodech měla velké komplikace a další těhotenství pro ni nepřicházelo v úvahu. Rozšířit rodinu však s manželem toužili. Psalma podle všeho porodila jiná náhradní matka, než která dala před rokem život dceři Chicago. Ta totiž v době jejich zájmu čekala vlastní dítě. Líbí se vám jméno Psalm? Hlasujte v anketě níže! 

Co říkáte na jméno Psalm West?

Kristýna Janoušková , Super.cz


Časová osa článků