Khloé Kardashian (38 let)
podnikatelka, moderátorka, modelka

Bulvární status: S nevěrným basketbalistou se po dceři dočkala syna. Porodila ho náhradní matka. Autor: ac


Takhle si letos nazdobili domy slavní.

Takhle si letos nazdobili domy slavní. Profimedia.cz

Hollywoodské hvězdy rozsvítily svá sídla za miliony: Mrkněte se, jak nazdobily domy Kim, Kylie nebo Britney

Není novinkou, že v Hollywoodu berou vánoční výzdobu velmi vážně. Ohromná sídla ve čtvrti milionářů proto září do dálky už snad od Dne díkůvzdání. A některé lze možná spatřit i z vesmíru.

To by klidně mohl být případ Kim Kardashian (41), která zvolila oslnivé bílé světlo, aby ladilo s bílým interiérem domu v hodnotě 1 342 740 000 Kč. Výzdoba je to velmi působivá, i když už na příjezdové cestě byste možná uvítali sluneční brýle.

Seznamte se s největšími milovníky Vánoc na světě: Letos si doma nazdobili neskutečných 444 stromečků!

Její nejmladší sestra Kylie Jenner (25) naopak zvolila žluté osvětlení. Řetězy světýlek zdobí její vilu v Holmby Hills za 805 644 000 Kč. A nezanedbala ani svůj druhý dům v Hidden Hills v hodnotě 268 548 000 Kč. Ten pro změnu zdobí barevná světýlka a před domem nechybí roztomilé ovečky.

Matka klanu Kris Jenner také rozsvítila zbrusu nový dům v Hidden Hills. Za 447 580 000 Kč si pořídila sídlo těsně vedle dcery Khloé Kardashian (38).

Tato dáma má největší sbírku vánočních ozdob na světě: Počkejte, až uvidíte, jak to vypadá u ní doma

Králem Vánoc bychom pak mohli nazývat herce Jamieho Foxxe, ten se letos opravdu vyznamenal. Jeho sídlo zdobí barevná, žlutá i bílá světýlka, a co se výzdoby týče, dům by klidně mohl konkurovat velkým nákupním centrům.

Jak se těmto a dalším osobnostem letošní výzdoba povedla, si prohlédněte v naší galerii. V anketě pak můžete hlasovat, který dům se vám líbí nejvíc. 

Která ze slavných osobností má podle vás nejlepší výzdobu?

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků