Khloé Kardashian (38 let)
podnikatelka, moderátorka, modelka

Bulvární status: S nevěrným basketbalistou se po dceři dočkala syna. Porodila ho náhradní matka. Autor: ac


Khloé Kardashian

Khloé Kardashian Profimedia.cz

Konečně to přiznala: Khloé Kardashian poprvé promluvila o plastikách v obličeji

O proměně Khloé Kardashian (38) se spekuluje nekonečně dlouho. Většina fanoušků slavného klanu je přesvědčená, že podstoupila ne jeden, ale hned několik zákroků v obličeji. Televizní hvězda do teď plastiky nepřiznala, nyní ale konečně kápla božskou.

Přiznala, že podstoupila plastiku nosu a injekce, nikoliv však botoxové. Neuvedla sice, kdy jí zákroky dělali, ale netají se tím, že ze svého vzhledu vždycky měla komplexy. A to především proto, že se vždy lišila od Kim a Kourtney.

Khloé Kardashian reagovala na hanlivý komentář o svém „umělém“ vzhledu: Plastiky doposud zapírá

„Při foceních jim vždycky dávali stojany plné šatů, mně tak tři, čtyři kousky. Nikdo se s tím neobtěžoval, protože mě stejně strkali do pozadí,“ vysvětlila ve speciálu reality show Držte krok s Kardashianovými, kde odpovídala na dotazy Andyho Cohena.

Ten se jí jako první zeptal napřímo. „Podstoupila jsem plastiku nosu a všechny to hrozně štve, protože o tom nemluvím. Nikdo se mě na to ale nikdy nezeptal. Ty jsi první moderátor, který to udělal,“ uvedla.

Tuhle fotku Khloé Kardashian v bikinách neměl nikdo vidět: Televizní hvězda prolomila mlčení o svém těle

„Nechávám si dávat injekce, ale ne botox. Na ten jsem měla příšernou reakci,“ dodala.

Khloé dlouhodobě hatují kvůli proměně, ale také kvůli filtrům a retušování fotografií, které sdílí na sociálních sítích. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků