Khloé Kardashian (38 let)
podnikatelka, moderátorka, modelka

Bulvární status: S nevěrným basketbalistou se po dceři dočkala syna. Porodila ho náhradní matka. Autor: ac


Sestry z klanu Kardashian-Jenner vyrazily společně za exotikou.

Sestry z klanu Kardashian-Jenner vyrazily společně za exotikou. Profimedia.cz

Ploché bříško, bujné poprsí i strie na zadku: Slavné sestry předvedly pověstné křivky v bikinách. Která je nejvíc sexy?

Slavné sestry z klanu Kardashian-Jenner opět vyrazily společně na dovolenou. Vydaly se do své oblíbené destinace na ostrovy Turks a Caicos a k potěšení fanoušků se už všechny stihly pochlubit snímky v bikinách.

Zatímco nejstarší z klanu Kourtney (43) okouzlila svou figurou v titěrných bikinách už minulý týden, je to nyní Khloé (38), o níž se mluví nejvíce. Ta se pochlubila plochým bříškem při společné opalovačce s Kourtney, ale i snímkem svých strií, na které je dle vlastních slov hrdá. Na fotografii ovšem více než strie zaujalo sledující spíš zmiňované ploché bříško.

Khloé je údajně v nejlepší formě svého života a zdá se, že z klanu není jediná. Svými bujnými přednostmi upoutala pozornost i Kylie (25). Poprsí, o jehož pravosti se hojně spekuluje, se skutečně zdá být čím dál tím větší.

Tyto zadečky od sebe dělí 16 let: Sestry ze slavného klanu Kardashian-Jenner je předvedly v bikinách

A nebyla by to Kim (41), kdyby za sestrami zaostávala. Tentokrát ale nejslavnější z klanu její sestry trochu zastínily. Není známo, jestli na ostrovy vyrazila i druhá nejmladší Kendall (26), ta se ovšem pochlubila zadečkem v bikinách už při nedávné koupačce v Palm Springs s Kourtney. 

Která ze slavných sester je podle vás nejvíc sexy?

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků