Katie Price (44 let)
modelka

Bulvární status: Střídá partnery i velikost prsou Autor: ac


Katie Price (vpravo) ráda upoutává svými obřími silikony, na dostizích ale příliš nezaujala.

Katie Price (vpravo) ráda upoutává svými obřími silikony, na dostizích ale příliš nezaujala. Profimedia.cz

Čím vyšší smetánka, tím větší divočina. Silikonová sexbomba přes velká očekávání na královských dostizích příliš nezaujala

Britská televizní celebrita číslo jedna, na ostrovech velmi populární Katie Price (44), dorazila na slavné dostihy v Ascotu, kde se dámy snaží zaujmout hlavně pokrývkami svých hlav. V apartním černém kloboučku ale patřila mezi ty usedlejší.

Přestože Británie v posledních letech produkuje jednu televizní celebritu za druhou a pomalu už s nimi praská ve švech, existuje jen několik z nich, které svůj osud vzaly pevně do svých rukou a udržely se na výsluní slávy.

Lehce nestydatá mamina hned pěti dětí, kdysi modelka z pánských časopisů, dnes už ale i spisovatelka Katie Price, k nim ale rozhodně patří. S tou spisovatelkou nejde o žádnou nadsázku. Katie stihla k dnešku napsat 17 knih včetně šesti autobiografií.

Na dostizích v Ascotu zaujme skutečnost, že k čím vyšší společenské smetánce dámy patří, tím extravagantnější klobouky obvykle mívají. Zajímavější modely můžete zhlédnout v naší galerii. 

Super.cz


Časová osa článků