Katie Jordan Price (40 let)
modelka


Katie Price a její bývalý snoubenec Leandro Penna.

Katie Price a její bývalý snoubenec Leandro Penna. Profimedia.cz

Leandro Penna si po rozchodu s bujnou Katie Price nebere servítky: Tohle roztrubuje do světa

4. listopadu 2012 13:55

Podobná slova od expartnera by bolela jistě každou ženu. Zvlášť, pokud by je bývalý snoubenec roztroubil do širého světa. Nepříliš taktu nyní projevil argentinský model Leandro Penna (27), s nímž Katie Price (40) randila od loňského února a letos v dubnu oznámili zásnuby. Minulý týden se dvojice rozešla a podle všeho udělala rázný konec za vztahem Katie. Je tak Leandrovo nadšení z toho, že je sám, pravdou, nebo snahou o uchování si čistého štítu a nedání najevo lítosti nad ztrátou snoubenky?

Leandro na sociální síti uvedl: „Zpátky k životu! Znovu dýchám! Vždycky jít kupředu!“ Po pár optimistických zvoláních ještě dodal: „Udělal jsem nejmoudřejší rozhodnutí svého života...!!! Dnes jsem šťastný... Jsem volný...!!!“

Z jeho slov se zdá, jako kdyby kopačky dostala Katie o něj, tak kde je pravda? Navíc jen pár dní po rozchodu byl Leandro spatřen, jak se líbá na pláži s půvabnou neznámou brunetkou. Katie přitom o Leandrovi mluví stále velmi hezky a údajně jej považuje za osobu, s níž ji vždy bude pojit silné pouto. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků