Kateřina Sedláková (35 let)
herečka

Bulvární status: Muzikálová zpěvačka si vzala kolegu Petera Pechu Autor: ac


Kateřina Sedláková prošla výraznou proměnou. Super.cz

Kamarádka Báry Polákové a snoubenka muzikálové hvězdy prošla před svatbou obrovskou proměnou

Muzikálová herečka a zpěvačka Kateřina Sedláková (35) prošla velkou proměnou. Jen tři měsíce před svatbou s držitelem ceny Thálie Petrem Pechou (32) změnila účes. Kudrnatá kráska, která si i na sociální síti říká ovečková, si nechala ostříhat ofinu.

"Stalo se to náhodou, udělala jsem si fotku, kde mi vlasy padaly do obličeje, a můj kadeřník mi hned volal, že se mu to hrozně líbí. Bála jsem se toho, s kudrnatými vlasy je to celkem úlet. Ne vždy to vypadá dobře. Ale riskli jsme to a jsem hrozně spokojená, je to velká změna," řekla Super.cz Kateřina.

Další změny image už prý neplánuje. "Chtěla bych zůstat co nejvíc přirozená. Abych se i já cítila dobře a Peter měl holku, na kterou je zvyklej. Budu kudrnatá," dodala.

Neplánuje ani předsvatební shazování kil, jak je u nevěst časté. "Do žádných diet se nehrnu. Jsem holka krev a mlíko, a tak to zůstane. Sportuju, ale s mírou, nepřeháním to. Co se týče jídla, tak toho se nevzdám, to miluju. A svatební šaty už mám připravené, takže kdybych náhodou trošku zhubla, tak se zaberou. Ale to si, myslím, nehrozí," uzavřela. 

Líbí se vám Katka s ofinou?

Gabriela Wolfová , Super.cz


Profilový článek