Kateřina Kristelová (41 let)
moderátorka

Bulvární status: Je oporou Tomáše Řepky. Autor: ac


Kateřina Kristelová šla na rade s Tomášem Řepkou.

Kateřina Kristelová šla na rade s Tomášem Řepkou. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

Kateřina Kristelová a fotbalista Tomáš Řepka. Je to opravdu nový pár? Moderátorka poprvé promluvila

Moderátorka Kateřina Kristelová (41) od rozchodu s kolegou z internetové televize svoje soukromí vehementně tajila. Její prioritou vždy bylo šťastné dětství její dcery Claudie, které neměla nikdy v úmyslu vodit "tatínky" jako na jezdícím pásu.

O to víc jsme byli v šoku, když ji paparazzi načapali na rande s fotbalistou Tomášem Řepkou (47), exmanželem modelky Vlaďky Erbové (40). Smůla byla, že si bývalý reprezentant neuvědomil, že by ho mohli fotografové sledovat ze křtu knih Miloše Mareše, kde všem médiím odmítal dávat rozhovory. A na randíčko s Katkou popošel jen o pár metrů dál na pražském Václavském náměstí.

O tom ovšem Kateřina neměla ani tušení. S někým "slavným" nebyla viděna roky. A podle svých slov o to ani nestála. To by se ale nesměla domluvit právě na téhle schůzce. "Byla jsem s ním venku. Jsem sama a svobodná. Nevím, co mám komu co vysvětlovat," napsala Super.cz na dotaz, co má její asi původně hodně utajované rande znamenat.

"Mám nést nějakou odpovědnost za to, že se s ním sejdu v centru? Předpokládám, že vyjít si s někým není trestné. Nečekám od toho vůbec nic," nechtěla dál večerní dostaveníčko komentovat. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků