Kateřina Kornová (54 let)
Herečka, moderátorka, fotomodelka

Bulvární status: Někdejší pražská zastupitelka je naplno zpět v šoubyznysu Autor: ls


Kateřina Kornová přišla do aquaparku podpořit matky samoživitelky.

Kateřina Kornová přišla do aquaparku podpořit matky samoživitelky. Herminapress

Kateřina Kornová otevřela staré rány: Jak vzpomíná na dobu, kdy na výchovu dětí zůstala sama?

Ačkoliv dnes Kateřina Kornová (54) o svém bývalém manželovi Jirkovi Kornovi (69) mluví jen v samých superlativech, po rozvodu to neměla vůbec lehké. Zůstala sama na jejich dvě děti, a i když jí byl zpěvák maximálně nápomocný, zejména péče o postiženého syna Filipa byla opravdu náročná.

V dětství u něho byla diagnostikována dětská mozková obrna, autismus a později také epilepsie. Přesto byla statečná a dnes už je schopná o tomto období mluvit s velkým nadhledem. „S odstupem času vzpomínám na tu část svého života hezky. Byla jsem mladá, děti byly v tom krásném věku a pak jsem si na to i zvykla. Rozhodně nejsem ten případ, který by si mohl stěžovat na bývalého manžela,“ svěřila se Kateřina.

I na základě svých zkušeností se rozhodla podpořit charitativní společnost Women for Women, jež pomáhá matkám samoživitelkám a jejich dětem. „Já jsem také zůstala s dětmi sama, když jsem se rozešla se svým manželem. Ale dovedli jsme se domluvit. A i když už jsme nebyli spolu, měla jsem s dětmi v něm vždycky oporu,“ uznala Kateřina, která se zároveň zúčastnila charitativní akce v aquaparku u Prahy. 

Štěpánka Bínová , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek