Kateřina Kasanová (22 let)
modelka

Bulvární status: Kráska už je zadaná. Autor: ac


V Česku je o Kateřinu Kasanovou zájem, ale ona si chce rozšířit obzory.

V Česku je o Kateřinu Kasanovou zájem, ale ona si chce rozšířit obzory. Michaela Feuereislová

Vztahy s čokoládovými krasavci jí nevyšly. Miss Kasanová se rozhodla zkusit štěstí za velkou louží, třeba najde i lásku

Prezentace autorské kolekce Natali Ruden (51) byla možná jednou z posledních příležitostí, kdy jsme mohli vidět Kateřinu Kasanovou (22) na české módní přehlídce v akci. Vítězka soutěže krásy Miss Face Czech Republic by ráda zkusila štěstí jako modelka za velkou louží.

„Hodně se teď soustředím na kariéru, a tak bych se chtěla příští rok prostřednictvím agentury podívat do Ameriky a zkusit tam štěstí. Mám tu sice nabídky na práci, ale chtěla bych vycestovat a nabírat další a další zkušenosti,” svěřila se nám s plánem Kateřina. K rozhodnutí nejspíš dopomohl i rozpad vztahu se zpěvákem Benem Cristovaem, nezdarem skončil i její krátký románek s fotbalistou Jeanem-Davidem Beauguelem z Viktorie Plzeň. V Česku ji tedy láska nedrží.

Modelka předváděla kolekci s názvem Džerela neboli Prameny, pro kterou se návrhářka Natali Ruden inspirovala domovskou Ukrajinou.

„Nikdy jsem na Ukrajině nebyla, ale jelikož znám z Ukrajiny spoustu skvělých lidí, mám k ní hezký vztah,” řekla Kasanová a okomentovala modely, které byly doplněné květinovými věnci. „Celkově se v modelech od Natali cítím výborně a tyto nebyly výjimkou. Dokonce bych řekla, že jsem se cítila zatím úplně nejlíp, protože jsem věděla, že tahle přehlídka má pro všechny v sále větší význam než klasická fashion show. Cítila jsem to, když jsem šla po mole a viděla jsem spokojené a hrdé publikum. Byla to nádhera.” 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článkůProfilový článek