Kateřina Hrachovcová (47 let)
herečka

Bulvární status: Kromě herectví se začala zajímat o esoteriku a automatickou kresbu. Říká se jí také Kaira. Autor: jc


Kaira Hrachovcová to se zapínáním knoflíčků nepřehnala. Super.cz

Se zapínáním knoflíčků to nepřehnala a podprsenku vynechala: Kaira Hrachovcová dokáže udělat sexy kousek z každého modelu

Herečka Kaira Hrachovcová (47) patří k ženám, které si módu užívají, a když má čas, nevynechává žádnou přehlídku, na společenské akce vyráží v atraktivních outfitech a nebrání se ani fashion focení s modely různých návrhářek. Vzhledem k její štíhlounké postavě jí sluší skoro všechno.

"To mi lichotíte. Když je nějaké focení nebo natáčení, tak se ráda s někým poradím a nechám se obléknout, ale co se týká civilu, tak to řeším sama. Musím se cítit dobře a nevyšla bych, aby mi něco nesedělo," míní. S nakupováním už to moc nepřehání. "Řekla bych, že věci, co se mi kdy líbily, už mám. Jde jen o to, jak si je zkombinuju. Líbí se mi nemít toho moc a nad tím, co si vezmu na sebe, nepřemýšlet," vysvětlila na reopeningu butiku návrhářky Taťány Kovaříkové.

"Její módu a styl znám, přesto jsem neměla moc příležitostí mít na sobě její oblečení, ale všechno, co jsem tady vyzkoušela, mi sedlo a cítím se v tom velmi příjemně," řekla nám Kaira, která si u Kovaříkové vybrala černé šaty v horní části na knoflíčky, z nichž nechala valnou část rozepnutou, takže v dekoltu ukázala několik vkusných šperků ladících s jejím tetováním i to, že podprsenku nechala doma. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků