Kate Matl (42 let)
zpěvačka

Bulvární status: Už je zadaná a stala se maminkou. Autor: ac


Kate Matl porodila dceru.

Kate Matl porodila dceru. Michaela Feuereislová

Zpěvačka Kate Matl se stala maminkou. Porodila skoro tříkilovou holčičku

Zpěvačka Kateřina Mátlová, vystupující pod uměleckým jménem Kate Matl (42), porodila holčičku. S partnerem Michalem jí dali jméno Karolína.

Karolínka přišla na svět v podolské porodnici v pondělí 25. ledna před půl šestou večerní a po narození vážila necelá tři kila a měřila 46 centimetrů, pochlubil se šťastný otec.

Že se těší na dceru, Kate svěřila v rozhovoru před pár dny, jméno si tehdy nechala pro sebe. „Jediné, co můžu říct, je, že bude začínat písmenem K,“ řekla Super.cz zpěvačka.

A popsala i závěr svého prvního těhotenství.

„Netrápí mě žádné otoky. Ještě v osmém měsíci jsem stěhovala. Myslela jsem si, že si alespoň na konci trošku odpočinu, ale to se nestalo. Hůř se mi v noci spí, ale nemám otoky nebo křeče, to je fajn. A když mě pálí žáha, mám na to výborný recept: chroustám tříšť,“ poslala tip nejen nastávajícím maminkám.

Už váží víc než její obří pes a bříško má větší než prsa: Jak zpěvačka Kate Matl prožívá těhotenství po čtyřicítce?

Že se těší na první dítě, zpěvačka oznámila v září.

„S partnerem Michalem spolu budeme dva roky, miminko jsme chtěli, takže je to pro oba obrovská radost. Z předchozího vztahu má Michal už osmnáctiletého syna Filipa, se kterým jsme dobří kamarádi a taky nám to přeje,“ řekla Super.cz. 

Super.cz


Časová osa článků