Kate Hudson (43 let)
herečka

Bulvární status: Věhlasu své slavné matky Goldie Hawn zatím nedosáhla. Autor: ac


Kate Hudson má stále výstavní křivky.

Kate Hudson má stále výstavní křivky. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

V bikinách má figuru jako topmodelka: Slavné herečce to ale nevyšlo ani s jedním z tatínků jejích synů

Děti nechala Kate Hudson (43) doma a vyrazila s přáteli na Ibizu. Po dvou porodech a před čtyřicítkou se může pochlubit výstavním tělem.

Dcera neméně slavné Goldie Hawn po své matce podědila kromě hereckého talentu i smysl pro provokaci. Hvězda filmu Na pokraji slávy svůj profil na sociální síti zásobuje provokativními fotkami a stejně příjemný pohled je na ni i během dovolenkových radovánek.

Kate Hudson, která se letos objevila s Julií Roberts v komedii Svátek matek, předvedla svou pevnou figuru v bikinách. Výstavní zadeček však záhy pokryla vrstva bláta, protože herečka vyzkoušela místní specialitu v podobě přírodního zábalu.

Dvojnásobná maminka byla v dobré náladě, přestože momentálně neprožívá žádný románek. Po zkrachovalém manželství s Chrisem Robinsonem, s nímž má syna Rydera (12), a nepovedeném vztahu s bývalým snoubencem Matthewem Bellamym, který je otcem jejího syna Binghama (5), si Kate vyzkoušela poměr se zajíčkem. Ani o 13 let mladší zpěvák Nick Jones se však neukázal jako ideální partner. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků