Kate Beckinsale (48 let)
herečka

Bulvární status: Hvězda Pearl Harboru je na zajíčky. Autor: ls


Ani letos na udílení SAG Awards slavné dámy nezklamaly.

Ani letos na udílení SAG Awards slavné dámy nezklamaly. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

11 slavných dam, které na udílení hereckých cen oslnily nadupanými výstřihy

Udílení Screen Actors Guild Awards (SAG) se neobešlo bez zástupů slavných žen v okázalých robách. A mnohé oslnily především svými výstřihy. Poprsí odhalily jak dámy bujnějších tvarů, tak ty méně vyvinuté.

Klasikou, která nikdy neomrzí, byla například Catherine Zeta-Jones (52), jejíž dekolt je ozdobou snad každé akce, nebo Scarlett Johansson (37), která potěšila fanoušky šaty s výstřihem až skoro po pupík, či neméně sexy Kate Beckinsale (48).

O něco umírněnější modely zvolily Jennifer Lopez (52), za roli Judy oceněná Renée Zellweger (52), hvězda hororu My Lupita Nyong´o nebo Jane Seymour (70), někdejší představitelka Doktorky Quinnové, které byste v žádném případě nehádali, že jí za dva roky padne sedmdesát.

Hodně kůže odhalila i hvězda Takové moderní rodinky Sarah Hyland (29), nezaostávala ani Lili Reinhart (23), známá ze seriálu Riverdale nebo trháku Zlatokopky. Představitelka Sansy Stark ze Hry o trůny Sophie Turner (25) také vystavila přednosti na odiv, stejně jako zpěvačka Lily Allen (36). Jak to slavným dámám slušelo, si můžete prohlédnout v naší galerii. 

Kristýna Bílková , Super.cz


Časová osa článků
Profilový článek