Karolína Krézlová (33 let)
zpěvačka

Bulvární status: Stále se vrací k mladému Vladimíru Polívkovi. Autor: jc


Kam je schopná Krézlová při obnažování zajít?

Kam je schopná Krézlová při obnažování zajít? Foto: Jean Osipyan

Co na to památkáři? Hříšná Krézlová lezla po soše na Karlově mostě. A při focení málem nechala nahlédnout pod sukni

Kdo zná Karolínu Krézlovou (33) osobně, tak ví, že je to energická dívka, která je schopná lecčeho. Když ji při focení nových snímků vyzval ruský fotograf Jean Osipyan, aby vyšplhala na podstavec sochy na Karlově mostě, neváhala ani chvíli. Nijak ji netrápilo, že by na podobnou činnost měl mít profesionální tým povolení.

Nejenže riskovala pletky s policií, ale ještě balancovala na hraně mostu v mrazivém zimním počasí pouze ve večerních šatech. Aby fotograf získal přesně to správné světlo, bylo potřeba vše nafotit v pět hodin ráno, což jistě také k pohodě při focení nepřispělo.

„Rozmýšlela jsem se nad tímto nápadem, samozřejmě mám respekt k historickým památkám a lézt po nich k vyjádření respektu určitě nepatří. Na druhou stranu, nejednalo se v žádném případě o vandalství, nic jsme nezničili a chovali se maximálně ohleduplně,” říká Krézlová a jedním dechem dodává: „Naším záměrem bylo pouze vytvoření uměleckých fotografií, kde Karlův most přímo zapadal do konceptu.” Už teď jsme zvědaví, co Karolína zase provede příště. 

Je Karolína Krézlová jen holka do nepohody, nebo už tentokrát překročila hranice?

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků