Karolína Krézlová (33 let)
zpěvačka

Bulvární status: Stále se vrací k mladému Vladimíru Polívkovi. Autor: jc


Tahle kráska o sobě opět dává hlasitě vědět.

Tahle kráska o sobě opět dává hlasitě vědět. Foto: Jan Svoboda

Pánové, zbystřete: Na scénu se vrací tahle sexy kočička, která popletla hlavy známým mužům

Castingem to začalo a castingem se hudební kariéra Karolíny Krézlové (33) opět rozjíždí. Bývalá účastnice reality show Talent Česko Slovenska zabodovala na konkurzu muzikálu Mamma Mia!

„Po dvou letech čekání jsem se konečně dočkala,“ vyhrkla ze sebe zpěvačka, když se dozvěděla, že ji přijali. Krézlová je ráda za příležitost předvést se v jiném světle než pouze jako milenka běžce Usaina Bolta či producenta Jaro Slávika. „Dva roky jsem čekala na podobnou příležitost. Brala jsem individuální lekce zpěvu a teď musím pilovat tanec. Na castingu jsem byla obrovsky nervózní, tak pro mě bylo docela překvapením, že mě vybrali,“ svěřila se nám zpěvačka.

„Karolína musela splnit náročné požadavky producentů, absolvovala taneční i pěveckou zkoušku. Její herecké kvality by měly potvrdit až zkoušky, které začnou koncem září. Teprve pak se rozhodne o definitivním obsazení. Tento Damoklův meč se ale vznáší nad každým z účinkujících,“ prozradil nám za pořadatele Janis Sidovský.

Už na podzim by měla Krézlová začít zkoušet roli Lisy, což je kamarádka hlavní postavy Sophie. „Je to důležitá úloha, protože výstupem tří kamarádek začíná naše show a velmi tedy záleží na tom, jakou atmosféru představení vytvoří,“ vysvětluje Sidovský. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků