Karolína Kokešová (25 let)
2. Česká Vicemiss 2019

Bulvární status: 2. Česká Vicemiss 2019 a také vítězka Miss Global 2020. Autor: gw


Lea Šteflíčková

Lea Šteflíčková Foto: archiv Fashion Island (5x)

Poprvé využila nové silikony při práci: Takhle to bývalé Miss Šteflíčkové sekne s přifouknutými ňadry v bikinách

Loni během pandemie měla čas, takže se rozhodla pro plastickou úpravu prsou. Bývalá Česká Miss Lea Šteflíčková (23) si ale nenechala poprsí přehnaně zvětšit. "Nebylo to kvůli tomu, že ostatní holky z Miss na zvětšení často chodí a já jsem chtěla taky zapadnout. Nechci mít prsa větší, zvětšovat nebudu. Chci je mít jiná, hezčí," vysvětlila Super.cz.

Její implantáty mají jen 200 mililitrů, takže se chlubí pevnými dvojkami, s jejichž tvarem je na rozdíl od svých přírodních ňader, která se jí zdála nesouměrná, konečně spokojená. Předvedla je už na jarní dovolené v Egyptě, kde se vystavila v bikinách na pláži a u moře. "Myslím, že takhle je to úplně ideální," míní.

V plavkách jí je pohodlněji než v normálním oblečení: Nejkrásnější dívka světa má tuhle figuru zadarmo!

Toho si všimli i módní návrháři a Lea tak mohla poprvé využít své vylepšené vnady také pracovně. A to když byla osloven, aby se stala vedle také silikonem vylepšených kolegyň Karolíny Kokešové (25) a Denisy Spergerové (21) tváří, tedy spíš tělem, nové kolekce bikin Liliany Augustinové. Jak můžete vidět na fotografiích, Lea zamakala také na figuře a ani zavřená fitka její postavu nepoznamenaly. Vypadá lépe, než v době, kdy se stala královnou krásy. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků